budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Kup system ociepleń i odbierz premię 2 000 zł!

Informacja prasowa / Data: 2011-08-31

Firma Baumit, lider wśród producentów materiałów budowlanych, przygotowała promocję cenową dla swoich klientów. „Baumit Premia 2011” umożliwia zakup kompletnego systemu dociepleniowego Baumit Open® lub Baumit Star w specjalnej, obniżonej aż o 2 000 zł cenie!

Promocja cenowa „Baumit Premia 2011” rozpoczęła się 6 czerwca 2011 roku i potrwa do końca października lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.

Oferta ta skierowana jest do inwestorów, którzy planują zakup kompletnego systemu ociepleń Baumit Open® lub Baumit Star na minimum 200 m².

 

Jak uzyskać premię

Przed zakupem materiałów do termoizolacji uczestnik promocji powinien zarejestrować się na stronie internetowej organizatora www.baumitpremia.com poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Po potwierdzeniu rejestracji, przedstawiciel handlowy firmy Baumit skontaktuje się z klientem oraz przekaże informacje o najbliższym punkcie handlowym, w którym można dokonać transakcji.

Następnie inwestor składa zamówienie i kupuje kompletny system objęty promocją.

Aby otrzymać premię, uczestnik zobowiązany jest do przesłania zakupowej faktury VAT do siedziby organizatora – firmy Baumit za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty e-mail lub faksem.

Po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu dowodu zakupu, firma Baumit wystawi kontrahentowi „Certyfikat Baumit Premia 2011”.

Następnie, po odebraniu tego dokumentu wystarczy zgłosić się z nim oraz z oryginałem faktury do partnera handlowego, u którego został zakupiony system dociepleniowy, a ten wystawi fakturę korygującą na kwotę 2 000 zł i zwróci różnicę – Premię Baumit 2 000 zł.

Premia na jeden obiekt

Warto jednak pamiętać, że „Baumit Premia 2011” udzielana jest jednorazowo na jeden obiekt budowlany, na elewację, którego uczestnik promocji kupił kompletny system dociepleniowy na powierzchnie minimum 200 m² - niezależnie od tego, czy powierzchnia fasady była wielokrotnością powierzchni minimalnej.

Podczas prac związanych z termoizolacją budynku nie warto oszczędzać na zakupie materiałów. Należy pamiętać, że tylko kompletny system ociepleń daje gwarancję kompatybilności materiałów i spełnia wymogi przed nim stawiane.

Więcej informacji i regulamin promocji na: www.baumitpremia.com

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach. Firma obecna jest w Polsce od 17 lat, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Bełchatowie, Łowiczu oraz Pobiedziskach k. Poznania. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, Baumit zdobył w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych (linia Baumacol) renowacji, ogrodów i skwerów, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie, zaprawy murarskie oraz produkty gipsowe.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery