budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Poszerzenie NP 328 z oferty OknoPlus - profil do zadań specjalnych

Informacja prasowa / Data: 2010-03-29

Montaż drzwi, zwłaszcza przesuwnych i balkonowych, nierzadko sprawia nam wiele problemów. Brak właściwego podparcia drzwi, powstawanie mostków termicznych czy niewłaściwa izolacja niejednemu spędziły już sen z powiek. Teraz, dzięki poszerzeniu NP328, nowości w ofercie firmy OknoPlus, te nieprzyjemne kwestie odejdą w niepamięć.

Własny dom to marzenie wielu z nas. Marzenie piękne, jednak jego realizacja wiąże się zawsze z wieloma obowiązkami, stresem i kosztami. Zanim bowiem przejdziemy do części najprzyjemniejszej – wyboru koloru ścian, mebli i dekoracji, należy przetrwać czas budowy. Montaż drzwi zewnętrznych czy balkonowych to proces, który odbywa się właśnie w tym najgorętszym momencie, jeszcze przed wykonaniem wylewki. Warto zatem poświęcić mu trochę uwagi i skorzystać z rady firmy OknoPlus, która zaleca montaż drzwi z zastosowaniem profilu NP 328 usztywniającego dół konstrukcji.

NP 328 – dlaczego warto?

Poszerzenie NP 328

Jest to nowość w ofercie firmy OknoPlus. Profil ten pozwala powiększyć wysokość profilu ościeżnicy drzwi. Montuje się go od spodu ościeżnicy, a docelowo „zatopiony” jest w kolejnych warstwach wylewki. Zastosowanie profilu zapewnia stabilne oraz pewne podparcie drzwi na całej ich szerokości.  Standardowo, montażyści używają do tego celu drewnianych klocków, co nie gwarantuje uzyskania takich efektów. Co więcej, poszerzenie NP 328 eliminuje również problemy wynikające z powstawania mostków termicznych. W okolicach drzwi zewnętrznych bardzo często powstają bowiem miejsca o słabych własności termoizolacyjnych. Zastosowanie poszerzenia minimalizuje niekontrolowaną utratę ciepła i w związku z tym eliminuje także problem związany ze skraplaniem się pary wodnej na szybach i ścianach. Warto dodać, że wszytko to wiąże się również ze znaczną obniżką przyszłych kosztów związanych z poprawnym wyizolowaniem wnętrz od zewnętrznej strony domu, a także ogrzewania budynku w czasie jego eksploatacji.

Połączenie funkcjonalności i estetyki

Poszerzenie NP 328 firmy OknoPlus, poza wysoką funkcjonalnością, wyróżnia się także estetyką. Decydując się na zastosowanie tego profilu zyskujemy bowiem gwarancję, że nie uszkodzimy niczego podczas lania wylewki, ani też nie ubrudzimy progu czy drzwi. Po ostatecznym zamontowaniu drzwi wejściowych, przesuwnych czy balkonowych będziemy mogli cieszyć się nienagannym, eleganckim wyglądem całego pomieszczenia.

Montaż drzwi to jedna z najważniejszych kwestii w procesie budowania domu. Z tego też względu należy zadbać, by był on przeprowadzony prawidłowo i z najwyższą starannością.

Poszerzenie NP 328, cena: 62 zł netto/mb

Producent: OknoPlus Sp. z o.o.  www.oknoplus.com.pl

Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

Źródło: www.gutpr.pl


 

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Patelnie do zadań specjalnych

Patelnie do zadań specjalnych

Przygotowanie perfekcyjnie usmażonego omletu czy aromatycznego duszonego mięsa stanowi nie lada w... » ...więcej
Piekarnik do zadań specjalnych

Piekarnik do zadań specjalnych

Z nim nigdy więcej nie będziesz musiała martwić się, czy ... » ...więcej
Szuflada do zadań specjalnych

Szuflada do zadań specjalnych

Mogłoby się wydawać, że o sprzętach gospodarstwa domowego wiemy już wszystko i każde już poznaliś... » ...więcej
Ekologia przez sortowanie - kosze do zadań specjalnych

Ekologia przez sortowanie - kosze do zadań specjalnych

Edukacja ekologiczna to obowiązkowy element świadomości w... » ...więcej
Nowy profil deski tarasowej z Modrzewia Syberyjskiego

Nowy profil deski tarasowej z Modrzewia Syberyjskiego

Drewno idealnie wpisuje się we współczesny nurt w archite... » ...więcej
Okna energooszczędne z wypełnieniem - nowa generacja

Okna energooszczędne z wypełnieniem - nowa generacja

Okna energooszczędne zyskują w naszym kraju coraz większą... » ...więcej
Zapłakane okna, czyli dlaczego szyby parują?

Zapłakane okna, czyli dlaczego szyby parują?

Zaparowane szyby to zmora niejednego z nas. Co roku w okr... » ...więcej
Pielęgnacja okien PCV – porady praktyczne

Pielęgnacja okien PCV – porady praktyczne

Okna PCV, ze względu na elegancki wygląd i wysoką fu... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery