budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Pierwsze mieszkania bezczynszowe od kuchni

Informacja prasowa / Data: 2011-11-24

Osiedle Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie, budowane przez Dolcan, jest już na półmetku prac. To pierwsza inwestycja mieszkań bezczynszowych, którą można obejrzeć nie tylko na planach. Deweloper zaprasza na dzień otwarty 26 listopada. Przedstawiciele firmy spodziewają się wielu odwiedzających, gdyż zainteresowanie nowością, jaką są mieszkania, w których nie trzeba płacić czynszu, jest ogromne.

Mieszkania bezczynszowe to zupełnie nowa formuła na rynku: połączenie wygody mieszkania w domu, i mniejszego metrażu, jak w bloku.

Dolcan wprowadzając je kilka miesięcy temu wywołał małą rewolucję. Wielu klientów nie mogło zrozumieć, jak można mieszkać w mieszkaniu, i nie płacić czynszu?

Idea mieszkań bezczynszowych

Fot. Dolcan

Rozwiązanie jest bardzo proste. Osiedla zaprojektowane są, jako kameralne budynki, w których nie ma części wspólnych jak klatki schodowe, garaże, windy.

Nie ma więc kosztów ich sprzątania, oświetlenia i zarządzania nieruchomością. Lokatorzy płacą jedynie za wodę i prąd zużyte przez rodzinę.

Początkowe zdziwienie przerodziło się w ogromne zainteresowanie.

- Klienci wiedzą już, czym są mieszkania bezczynszowe. Dzwoniąc do nas pytają konkretnie o nie. Wiedzą, że mieszkanie takie może miesięcznie kosztować nawet 500 zł mniej, niż w klasycznym bloku - informuje Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w Dolcan.

Zwiedzanie mieszkań bezczynszowych

Wygodą jest kameralna zabudowa, ogródek, własne miejsce postojowe, pomieszczenia gospodarcze czy możliwość aranżacji kominka.

To wszystko będzie można ocenić osobiście już 26 listopada (w godz. 9-16), gdyż deweloper po raz pierwszy zaprezentuje inwestycję mieszkań bezczynszowych.

- Najbardziej zaawansowane w budowie jest osiedle Rudy Rydz w Rembertowie: część budynków ma już okna, dachy. Będzie można wejść do mieszkań i osobiście ocenić ich zalety - zapowiada Anna Sitnik.

Firma spodziewa się wielu odwiedzających, gdyż zainteresowanie i sprzedaż są bardzo duże.

Osiedle, choć dopiero w budowie, sprzedane jest już w blisko 70 procentach.

Osiedle Rudy Rydz w Rembertowie

Inwestycję tworzyć będzie 78 mieszkań w metrażach 56-67 m².

Zaplanowano cztery typy domów, w każdym jedynie po 4-6 mieszkań.

Każde mieszkanie ma oddzielne, niezależne od sąsiada wejście.

Fot. Dolcan

Sam budynek zaprojektowany został tak, że zapewnia maksimum prywatności - mamy jedynie trzech lub pięciu sąsiadów, a okna nie wychodzą na ogródek sąsiada, dając poczucie pełnego komfortu.

Do większości lokali przypisane są ogródki. Mieszkania na piętrze posiadają balkony i poddasze.

Zakup mieszkania bezczynszowego nie wiąże się też z koniecznością zakupu garażu czy miejsca postojowego na samochód. Każde z mieszkań ma wydzielone miejsce parkingowe przed budynkiem lub na wjeździe swojej działki.

Ceny mieszkań na osiedlu Rudy Rydz zaczynają się od 5.500 zł/m².

Lokalizacja osiedla

Osiedle usytuowane jest w zielonej części Rembertowa.

W sąsiedztwie park, tereny rekreacyjne, basen i inne, dostępne dla wszystkich obiekty sportowe Akademii Obrony Narodowej.

Dogodna jest też komunikacja z centrum Warszawy – kolejką SKM dojedziemy w 18 minut do Śródmieścia.

Więcej  informacji na: www.mieszkania-bezczynszowe.pl

Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.

Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota, w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań oraz kolejne etapy osiedla Tęczowego. W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością - czynszów.

Grupa Dolcan ma wieloletnie doświadczenie także w innych segmentach. Zarządza trzema hurtowniami materiałów budowlanych, salonem wyposażenia wnętrz, hotelem w Częstochowie, 100 ha łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa zlokalizowaną koło Serocka.

Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego  na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.

Źródło: www.globalbrand.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Mieszkania bezczynszowe - budowa nowych osiedli

Mieszkania bezczynszowe - budowa nowych osiedli

Firma Dolcan rozpoczęła budowę dwóch nowych inwestycji w ... » ...więcej
Po pierwsze: nie marnuj jedzenia!

Po pierwsze: nie marnuj jedzenia!

Co 6 sekund na świecie umiera z głodu jedno dziecko. Co 4... » ...więcej
Wszystkie mieszkania w jednej cenie

Wszystkie mieszkania w jednej cenie

W sobotę 20 sierpnia firma Dolcan organizuje po raz pierw... » ...więcej
Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

Poszukujący ciekawych i funkcjonalnych aranżacji coraz cz... » ...więcej
Mieszkania dostępne w programie Rodzina na Swoim

Mieszkania dostępne w programie "Rodzina na Swoim"

Obecnie, co trzeci klient poszukuje mieszkania w rządowym... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery