budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

GutPR – najlepszą agencją PR w kategorii „PR dla budownictwa”

Informacja prasowa / Data: 2012-03-06

1 marca 2012 roku, w trakcie Gali Builder Awards firma GutPR, jako jedyna agencja PR odebrała „Laury Buildera” w kategorii PR dla budownictwa.

Dla GutPR, agencji PR wyspecjalizowanej w działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej i branż pokrewnych, jest to bardzo ważna nagroda, która stawia nas w gronie czołowych firm i instytucji wspierających rozwój branży budowlanej, takich jak Polskie Składy Budowlane, SARP, Hanza Brokers czy Uniwersytet Śląski.” – tak odebranie nagrody skomentowała Hanna Gehrke-Gut, współwłaścicielka agencji - „Ten wyjątkowy sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów Biznesowych, którym serdecznie dziękujemy za wieloletnie zaufanie”.

Fot. GutPR

Laury Buildera to nagroda przyznawana przez miesięcznik ''Builder'' firmom i instytucjom wspierającym podmioty z branży budowlanej swoją wiedzą, technologiami i usługami - między innymi za nowatorstwo oferty, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma-klient.

GutPR od początku swojego istnienia wspiera Partnerów Biznesowych z branży budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej.

W ciągu ostatnich kilku lat agencja z sukcesem obsługiwała mediowo firmy i marki takie jak:

Alpina, Armacell, ArtBrick, AS Schwabe, Awbud, Baumit, Bondhus, Benning, Caparol, Collomix, Crawford, Den Braven, D+H, Eurotherm, Felo, Funkwerk plettac, Galeco, Glen Dimplex, Globall, Hervisa Perles, Jokari, Kress, Normstahl, Okfens, OknoPlus, Optiflame, Perles, Plast-Box, Proxxon, Schock, Sola, Starmix, Steinel, Stiebel Eltron, Technolux, Thermaflex, Wiga System, Winkhaus, Witex, Wolfcraft, WolfHaus i Wolf System.

Znaczna ich większość nadal korzysta ze wsparcia GutPR.

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, instalacyjnym, przemysłowym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
„Kuchenne Inspiracje” – baza pomysłów

„Kuchenne Inspiracje” – baza pomysłów

Firma Hettich to ekspert w dziedzinie rozwiązań ukrytych ... » ...więcej
Praca w ogrodzie na wiosnę – jak uniknąć bóli „w kościach” po jej wykonaniu

Praca w ogrodzie na wiosnę – jak uniknąć bóli „w kościach” po jej wykonaniu

Coraz wyższe temperatury powodują, że chętniej wychodzimy na zewnątrz – również do grodu. Aby ogród wyglądał atrakcyjnie, po intensywnej zimie czeka nas dużo zadań do wykonania. Do prac w ogrodzie trzeba przyzwyczajać się powoli, ponieważ w przeciwnym razie nasze plecy i stawy mogą dać się we znaki. Co więc należy zrobić, aby uniknąć bolesnych poranków po całodniowe... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery