budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Usługi budowlane - jak pozyskać klienta w sieci

Informacja prasowa / Data: 2012-03-14

Zaczął się sezon dla budownictwa! Kto jeszcze nie ma zleceń rozplanowanych na najbliższe tygodnie czy miesiące, ten intensywnie walczy o klienta. Jak przebić się na rynku budowlanym? Jak odróżnić na tle licznej konkurencji ? Jak pozyskać zaufanie potencjalnych klientów? Na pewno dużą skuteczność mają działania w Internecie i serwisy takie jak www.favore.pl. Favore.pl zapewnia fachowcom z branży budowlanej kompleksowe usługi gwarantujące dotarcie do klienta: internetową wizytówkę firmy wraz z pozycjonowaniem w Internecie, pozyskiwanie i wysyłanie zleceń od klientów na e-mail, a także kampanię w wyszukiwarce Google bez konieczności posiadania własnej strony internetowej.

Wykonawcy zarejestrowani na www.favore.pl mogą zaistnieć w Internecie nawet wtedy, gdy nie mają własnych stron internetowych i rozbudowanego budżetu na działania promocyjne.

Jaka jest, zatem recepta na zdobycie przez nich klientów i rozpoczęcie działalności przy minimalnym nakładzie?

Wystarczy dołączyć do www.favore.pl! Tutaj szanse na pozyskanie klientów mają zarówno indywidualni wykonawcy, jak i duże firmy budowlane.

Zaprezentuj swoje usługi

Serwis przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych doświadczonymi i rzetelnymi wykonawcami. Dla wielu jest to podstawowe miejsce, gdzie szukają sprawdzonego fachowca.

Dzięki kompleksowym metodom zaprezentowania i wypromowania swojej oferty, każdy z wykonawców i firm budowlanych ma szansę na zwiększenie swojej widoczności w Internecie i poszerzenie grona potencjalnych klientów.

Na początek warto zarejestrować się w serwisie i dodać swoje ogłoszenie, dokładnie opisując zakres świadczonych usług. Opis można wzbogacić zdjęciami dotychczasowych prac.

Od tego momentu jesteśmy już widoczni w Internecie i zarówno osoby odwiedzające stronę, jak i użytkownicy poszukujący firm budowlanych w Google, mogą odszukać nasze ogłoszenie i nawiązać kontakt.

Kolejnym krokiem jest wybór opcji wyróżnienia swojej oferty tak, aby była wyświetlana ponad ofertami konkurencji – mamy tutaj wybór pomiędzy Pakietem Profit i Pakietem MAX.

Przeglądaj zlecenia

Wkrótce po zarejestrowaniu się, na nasz e-mail zaczną przychodzić zlecenia z branż, które wskazaliśmy podczas dodawania swojego ogłoszenia.

Aby żadne zlecenie od klienta Cię nie ominęło, pamiętaj, by dokładnie określić wskazać kategorię świadczonych usług.

Nawet jeśli dopiero co się zarejestrowałeś, możesz przeglądnąć ostatnie zlecenia jakie pojawiły się w interesujących Cię branżach i odpowiedzieć na nie.

Droga na skróty - klienci prosto z wyszukiwarki Google!

Gdy już dodałeś swoje ogłoszenie i chciałbyś, aby klienci zaczęli zgłaszać się do Ciebie natychmiast, możesz „przechwycić” ich prosto z wyszukiwarki Google!

Reklama w Google to najszybszy sposób, by pozyskać każdego klienta, który właśnie wpisał w wyszukiwarkę frazę „remonty Wrocław” czy „cyklinowanie Poznań”.

Specjaliści z serwisu zajmują się kompleksowo przygotowaniem takiej reklamy, wystarczy wskazać jakie usługi chce się wypromować w wyszukiwarce Google.

Zarejestrowani  wykonawcy mogą promować swoje usługi na wiele sposobów, tak, by ich ogłoszenie było odpowiednio wyeksponowane i ściągnęło jak najwięcej klientów. W połączeniu z nową funkcjonalnością - reklamą w wyszukiwarce Google – serwis www.fovore.pl stwarza szanse na skuteczniejsze i szybsze dotarcie do osób zainteresowanych konkretnymi usługami"- wyjaśnia Klara Dyczkowska, Prezes Zarządu Favore.

Niewątpliwie dla usługodawcy atrakcyjność nowej oferty platformy zwiększa fakt, że samo wyświetlenie reklamy w Google jest bezpłatne. Wysokość opłaty obciążającej usługodawcę uzależniona jest jedynie od liczby osób, które - zainspirowane reklamą - faktycznie odwiedziły stronę z ich ogłoszeniem.

Opłata pobierana jest więc nie za wyświetlanie reklamy, ale za faktyczne odwiedziny zainteresowanych klientów. Użytkownik serwisu może na bieżąco śledzić statystyki odwiedzin swojego ogłoszenia, natomiast mechanizmy Google gwarantują, że kliknięcia pochodzą od różnych użytkowników przeszukujących Internet.

Potencjalni klienci, szukający konkretnego wykonawcy, widzą w Google link do interesującej ich usługi, wyświetlany ponad wynikami wyszukiwania. Jeśli treść reklamy zachęci internautów do kliknięcia, zostaną oni automatycznie przekierowani do pełnego ogłoszenia w serwisie www.favore.pl. Tam też będą mogli ocenić korzyści płynące z wyboru danego wykonawcy.

Zwłaszcza dla początkujących, na niezwykle konkurencyjnym rynku budowlanym, firm korzyści są wymierne. Nie tylko znajdują się w gronie rzetelnych wykonawców, ale i ograniczają koszty promocji – często bowiem za sprawą wyszukiwarki Google już od pierwszego dnia na www.favore.pl pozyskują nowych klientów.
Dzięki temu, że wykonawcy dokonują niewielkiej opłaty, nasza firma jest w stanie poświadczyć ich tożsamość przed potencjalnymi klientami, umieszczając oznaczenie „zweryfikowany” przy każdym usługodawcy, który dokonał płatności. To czyni fachowca osobą godną zaufania w oczach klientów” – zauważa Klara Dyczkowska.

Wykonaj dobrze swoją pracę

Gdy klienci będą zgłaszać się do Ciebie masowo, pamiętaj by dobrze wykonać swoją pracę. Nic tak nie przekona kolejnych klientów do skorzystania z Twoich usług, jak dobre opinie pozostawione w Internecie.

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu, a bycie widocznym to warunek konieczny do pozyskania nowych klientów. Internet, jako podstawowe medium w XXI wieku, choć stwarza ogromne możliwości komunikacyjne, często jest zbiorowiskiem niewyselekcjonowanych informacji.

Z pomocą w tworzeniu wiarygodnego wizerunku rzetelnej firmy budowlanej oraz pozycjonowaniu atrakcyjnych usług przychodzi, największa na polskim rynku, porównywarka usług – www.favore.pl, oferująca miedzy innymi możliwość reklamowej prezentacji ofert w wyszukiwarce Google.

Favore.pl jest platformą internetową, przeznaczoną dla polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prezentuje innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie. Jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców, stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin. W ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług przedsiębiorców z terenu całej Polski. Wypełniając lukę na rynku handlu usługami w Internecie, Favore.pl zapoczątkował istnienie nowej, unikalnej kategorii serwisów pro-biznesowych.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Jak łatwo wykonać roboty budowlane w ogrodzie

Jak łatwo wykonać roboty budowlane w ogrodzie

Letni czas sprzyja realizacji indywidualnych pomysłów w o... » ...więcej
Certyfikacja LEED: jakie wymogi powinny spełniać produkty budowlane? Ważny jest procent materiałów  z recyklingu. Jak go sprawdz

Certyfikacja LEED: jakie wymogi powinny spełniać produkty budowlane? Ważny jest procent materiałów z recyklingu. Jak go sprawdz

W procesie certyfikacji budynków w systemie LEED materiały budowlane odgrywają bardzo ważną rolę. Jeden z głównych warunków w ocenie, a co za tym idzie możliwość uzyskania punktów, czyli tzw. kredytów, dotyczy zawartości w produktach budowlanych materiałów z recyklingu. Nie powinna być mniejsza niż 10 proc. Ale wśród ekspertów pojawiają się pytania jak ocenić, czy w czasie produkcji materiałów budowlanych odpowiednio użyto i... » ...więcej
Budowlane święto w Expo Silesia

Budowlane święto w Expo Silesia

W piątek 24 lutego 2012 r. w sosnowieckim Expo Silesia ro... » ...więcej
Targi budowlane na MTS

Targi budowlane na MTS

Promocje, rabaty, pełen zasób wiedzy z zakresu budownictwa i szeroka oferta materiałów i usług bu... » ...więcej
Targi uczą jak budować energooszczędnie

Targi uczą jak budować energooszczędnie

Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć pra... » ...więcej
Jak prawidłowo murować ściany - dobór zaprawy

Jak prawidłowo murować ściany - dobór zaprawy

Wznoszenie ścian to z pewnością jeden z najważniejszych e... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery