budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Jeden klucz, który otwiera wszystkie zamki

Informacja prasowa / Data: 2010-07-19

Pokaźny pęk kluczy w kieszeni bądź torebce może być prawdziwą zmorą, szczególnie dla właścicieli domów z dużą ilością drzwi i wejść. Firma Winkhaus, dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków, daje nam możliwość pozbycia się wielu niewygodnych kluczy i zastąpienia ich jednym uniwersalnym, który otworzy przed nami wszystkie drzwi naszego domu.

Uciążliwe i wymagające dużej dawki cierpliwości szukanie konkretnego klucza prawdopodobnie zdarzyło się każdemu z nas, wywołując irytację i pobudzając marzenia o jednym, magicznym kluczu, który pasowałby do wszystkich drzwi. Firma Winkhaus, wprowadzając możliwość identycznego kodowania wkładek do zamków sprawiła, że pragnienia te w końcu mogą stać się rzeczywistością.

Uczyń swoje życie łatwiejszym

System identycznie kodowanych wkładek do zamków

Dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków firmy Winkhaus wreszcie nie będziemy musieli zastanawiać się, gdzie schowaliśmy rzadko używany klucz do piwnicy czy strychu, nie narażając się jednocześnie na konieczność noszenia ze sobą całego ich pęku. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie naszego komfortu i oszczędzenie czasu, ale również usprawni komunikację w domu lub biurze oraz poprawi bezpieczeństwo. W końcu, podczas sytuacji kryzysowej, takiej jak np. pożar, każda chwila stracona na szukaniu konkretnego klucza potrzebnego do otwarcia pomieszczenia może decydować o przyszłości naszego domostwa i jego mieszkańców. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość późniejszego dokupienia praktycznie dowolnej ilości wkładek, które będziemy mogli zamontować nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale również w letniej altanie bądź innym, dowolnie wybranym miejscu. Tak znaczne ograniczenie ilość kluczy, które zazwyczaj nosimy ze sobą, na pewno sprawi, że nasze życie stanie się zdecydowanie prostsze i bardziej komfortowe.

Potwierdzenie wysokiej klasy

Czym byłby jednak zwiększony komfort, gdyby jednocześnie nie zapewniał wystarczającego poziomu bezpieczeństwa? Na szczęście w przypadku identycznie kodowanych wkładek nie jest to problemem. Zarówno modele AZ, jak i VS, które mają możliwość identycznego kodowania, charakteryzuje wysoki standard bezpieczeństwa, potwierdzony atestem Instytutu Techniki Budowlanej.

Na straży bezpieczeństwa

W obu systemach zastosowano pięć par zastawek (pierwszy rząd zastawek wykonano ze stali hartowanej), które utrudniają próby rozwiercenia zamka. Wkładki te posiadają również zabezpieczenia przed próbami użycia wytrycha - wieloparacentryczny profil kanału klucza z bezpiecznym układem powierzchni blokujących utrudnia wsunięcie do niego innego przedmiotu niż pasujący klucz. Dodatkowo, we wkładkach VS zastosowano system bezsprężynowych, poziomych zastawek blokujących, znacznie zwiększających ilość możliwych kombinacji klucza, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa zamka. Kolejnym atutem atestowanych wkładek AZ i VS jest ich wysoka jakość, potwierdzona wydłużoną, bo aż pięcioletnią gwarancją udzielaną przez producenta.

Ceny wkładek

Wkładki atestowane Winkhaus AZ, cena już od 95 zł/wkładkę.

Wkładki atestowane Winkhaus VS, cena już od 160 zł/wkładkę.

Za identyczne kodowanie wkładek dopłata 10%.

Wkładki dostępne są na www.sklep.winkhaus.pl

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Rydzynie (woj. wielkopolskie) istnieje w Polsce od 23 października 1992 roku. Jest jedną z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych. W Polsce firma zatrudnia około 800 pracowników.
Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi. Dla stałych klientów oferuje program komputerowy do konstrukcji i kalkulacji stolarki budowlanej WHOKNA. Wersja dealerska programu WHOKNA w kapitalny sposób ułatwia współpracę i kontakty pomiędzy producentem a firmą sprzedającą stolarkę budowlaną. Swoim klientom firma zapewnia doradztwo w dziedzinie optymalizacji i automatyzacji produkcji okien, jak również fachową pomoc w pozyskiwaniu funduszy europejskich.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Górą zamki wielopunktowe

Górą zamki wielopunktowe

Przywykliśmy uważać, że firmy ubezpieczeniowe w Polsce wymagają montowania w drzwiach zewnętrznyc... » ...więcej
MAKROTERM otwiera sezon szkoleń

MAKROTERM otwiera sezon szkoleń

Wiosna to dobry czas na rozpoczęcie szkoleń. Jak co roku ... » ...więcej
Wszystkie mieszkania w jednej cenie

Wszystkie mieszkania w jednej cenie

W sobotę 20 sierpnia firma Dolcan organizuje po raz pierw... » ...więcej
Wszystkie meble kuchenne od jednego producenta

Wszystkie meble kuchenne od jednego producenta

Meble kuchenne to nie tylko ciąg szafek przykrytych blate... » ...więcej
Pięć korzyści – jeden  Thermomix

Pięć korzyści – jeden Thermomix

W jaki sposób znaleźć tego jedynego i idealnego pomocnika... » ...więcej
Jak stworzyć ogród marzeń w jeden sezon

Jak stworzyć ogród marzeń w jeden sezon

Jeśli marzysz o dojrzałym ogrodzie, a Twój jest jeszcze w... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery