budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Gilotyna do cięcia paneli laminowanych

Informacja prasowa / Data: 2010-12-08

Laminowane panele podłogowe cieszą się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Nowoczesne systemy łączenia paneli oraz brak konieczności pracochłonnego klejenia sprawiają, że wielu z nas decyduje się zamontować je samodzielnie, bez pomocy fachowców. Gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300 marki Wolfcraft z oferty Lange Łukaszuk s.j. ułatwi nam to zadanie – dzięki niej sprawnie i precyzyjnie dotniemy każdą deskę.

Precyzja pod każdym kątem

Gilotyna przeznaczona jest do szybkiego, bezpyłowego cięcia paneli laminowanych bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń czy maszyn. Umożliwia cięcie prawie wszystkich rodzajów paneli laminowanych, w tym również tych z izolacją akustyczną, o maksymalnej grubości 11 mm i szerokości nawet do 330 mm. Urządzenie jest niezwykle dokładne i funkcjonalne - pozwala wykonywać precyzyjne cięcie pod kątem 90 stopni, a także docinać panele pod dowolnym kątem w zakresie 0-180 stopni. Dzięki temu możemy perfekcyjnie przyciąć i dopasować deski nawet wówczas, gdy ściany i podłoga w naszym domu nie są idealnie równe. Warto zaznaczyć, że ząbkowane ostrze gilotyny pozwala uzyskać gładkie krawędzie materiału po przycięciu, bez jakichkolwiek drzazg czy nierówności.

Wygoda użytkowania

Urządzenie jest nie tylko funkcjonalne, ale posiada cały szereg cech, które gwarantują, że obróbka paneli będzie zajęciem łatwym i przyjemnym.
Gilotyna opiera się na nóżkach wyposażonych w antypoślizgowe stopki, które eliminują możliwość “ślizgania” się narzędzia po podłodze w czasie pracy, a w celu ułatwienia cięcia posiada specjalną podpórkę.
Do cięcia gilotyna nie potrzebuje energii elektrycznej – posiada napęd ręczny, jest cicha. Nie wytwarza zanieczyszczeń takich jak pył czy wióry, których posprzątanie jest uciążliwe, a ponadto pracochłonne.
Mały ciężar oraz niewielkie rozmiary gilotyny pozwalają na swobodne jej przenoszenie, a także przechowywanie.

Zestaw do zadań specjalnych

Gilotyna jest częścią profesjonalnego systemu do montażu paneli podłogowych. Zestaw tworzą wszystkie narzędzia niezbędne podczas układania podłogi - dobijak drewniany, dociągacz ułatwiający równe układanie desek, kątownik z podzielnikiem kąta oraz kątownik uniwersalny z prowadnicą boczną, klocki dystansowe, szablon 125 mm do odwzorowywania kształtów i przenoszenia ich na obrabiany materiał, a także przymiar do wyznaczania linii cięcia dla ostatniego panelu przy ścianie. System ten sprawi, że montaż paneli laminowanych będzie jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy, a podłoga prezentować się będzie perfekcyjnie.
Eleganckie, wysokiej jakości panele podłogowe powinny przetrwać długie lata. Żeby jednak tak się stało, muszą być one zamontowane w sposób profesjonalny i z zachowaniem szczególnej staranności. Każdy kto posiada taki zestaw - zarówno fachowiec, jak i domowy majsterkowicz – doskonale poradzi sobie z tym zadaniem.

Gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300
Cena brutto: 269,84 zł
Producent: Wolfcraft
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.pl

Firma Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych. Tradycja firmy Wolfcraft bierze początek w 1949 roku, kiedy Reinhard Wolf założył firmę w miejscowości Remscheid. W okresie 60 lat firma przekształciła się z niewielkich warsztatów w przedsiębiorstwo, oferta którego cieszy się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza jej granicami.

LANGE ŁUKASZUK rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych. Firma LANGE ŁUKASZUK postawiła sobie za cel szeroko zakrojone doradztwo techniczno-handlowe, handel specjalistyczny ze sklepami narzędziowymi i hurtowniami, a także z marketami budowlanymi. Sprzedanym wyrobom LANGE ŁUKASZUK zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dwudziestu swoich punktach serwisowych na terenie kraju. Firma LANGE ŁUKASZUK udziela gwarancji, zgodna z gwarancją producenta, tj od 1 roku do 25 lat. Towar dostarczany jest do klienta w ciągu 24-48 godzin od przyjęcia zamówienia. Realizowane są też  zamówienia w określonym terminie (just in time).

Źródło: www.gutpr.pl
 

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Przesłony do płaskich paneli ogrodzeniowych

Przesłony do płaskich paneli ogrodzeniowych

Betafence wprowadza na polski rynek przesłony Screeno Wav... » ...więcej
Mariaż paneli ogrodzeniowych i gabionów – alternatywa dla ogrodzeń z cegły klinkierowej

Mariaż paneli ogrodzeniowych i gabionów – alternatywa dla ogrodzeń z cegły klinkierowej

Szukasz alternatywy dla tradycyjnego ogrodzenia murowanego z cegły klinkierowej? Wybierz system będący oryginalnym połączeniem paneli ogrodzen... » ...więcej
Letnie strzyżenie żywopłotów i krzewów

Letnie strzyżenie żywopłotów i krzewów

Latem pogoda szczególnie pobudza rośliny do intensywnego ... » ...więcej
Usuń zbędne gałęzie – bez używania drabiny!

Usuń zbędne gałęzie – bez używania drabiny!

Jesień to czas wielkich porządków w ogrodzie. Przycinanie... » ...więcej
Przycinanie roślin dla zapominalskich

Przycinanie roślin dla zapominalskich

Dla wszystkich ogrodników, którzy zapomnieli przyciąć roś... » ...więcej
Trzask - prask, drewno w kominku

Trzask - prask, drewno w kominku

Zimą do ogrzania domów coraz częściej wykorzystywane jest... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery