budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Armatura Oras od teraz dostępna w bazie programu CAD Decor

Informacja prasowa / Data: 2013-08-08

Firma Oras, producent nowoczesnej i ekologicznej armatury, dołączyła ze swoimi produktami do ogólnopolskiej bazy aranżacji wnętrz w programie CAD Decor. Dzięki temu projektanci i architekci wnętrz będą mieli łatwy dostęp do baterii marki Oras, by móc uwzględnić je w propozycjach aranżacji. Z kolei osoby urządzające i remontujące mieszkania lub domy, a także inwestorzy budynków komercyjnych będą mogli od razu zobaczyć jak prezentują się one we wnętrzach.

Fot. Oras

Rynek materiałów budowanych i wyposażenia wnętrz jest dziś w Polsce tak bogaty, że przyprawia o ból głowy nie tylko zwykłego Kowalskiego, ale także profesjonalistów: projektantów, architektów i stylistów.

Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się programy kompleksowego projektowania wnętrz domowych i komercyjnych. Dzięki takiemu oprogramowaniu projektant ma dostęp do bazy produktów możliwych do kupienia na rynku, a klient od razu może zobaczyć wizualizację wnętrza z użyciem konkretnych rozwiązań.

Jednym z najpopularniejszych programów jest rozwiązanie stworzone przez firmę CAD Projekt K&A. Właśnie do tej bazy dołączyła firma Oras.

W bazie znalazło się ponad 140 modeli baterii łazienkowych i kuchennych Oras. W formacie 3D będzie można zobaczyć armaturę do umywalek i wanien, armaturę i elementy podtynkowe do natrysków, oraz krany do kuchni.

Większość modeli stanowią baterie ekologiczne, wyposażone w rozwiązania, które oszczędzają wodę. W bazie programu umieszczono także najnowocześniejsze rozwiązania Oras -  inteligentne baterie sterowane elektronicznym sensorem.

Pojawienie się produktów Oras w bazach programów firmy CAD Projekt K&A to dobra wiadomość dla projektantów i architektów, którzy przygotowują propozycje aranżacji wnętrz.

Fot. Oras

Dotychczas mieli do wyboru meble, płytki, farby, sprzęt ADG, ceramikę i oświetlenie. Teraz bazę uzupełnia armatura Oras. W ramach programu mogą stworzyć nawet bardzo szczegółowe materiały jak dokumentacja techniczna czy projektowa uwzględniająca różne dane.

– Dla klientów indywidualnych to także wygoda. Naszą armaturę będą mogli teraz zobaczyć w gotowych aranżacjach wnętrz w ponad 4 tys. miejsc, gdzie pracują projektanci i architekci – informuje Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

Firma Oras jest pionierem i liderem na rynku nowoczesnej i ekologicznej armatury. Powstała w 1945 roku w Finlandii. Od tamtego czasu innowacyjne rozwiązania są znakiem firmowym marki. Każdy model baterii produkowanej pod nazwą Oras wyróżniają trzy cechy: ekologia, bardzo wysoka jakość i innowacyjność. Dziś marka obecna jest na wielu rynkach w Europie.

Prowadzi produkcję wyłącznie w europejskich fabrykach - w Polsce w Oleśnie (woj. opolskie) oraz w Finlandii. Globalnie zatrudnia w sumie ponad 1 tys. osób. Firma od zawsze wyznacza trendy w produkcji armatury. Jest o krok przed rynkiem.

Jako pierwsza wprowadzała baterie jednouchwytowe, postawiła na ekologiczne rozwiązania jak eko przyciski, w końcu to właśnie Oras wprowadził do produkcji jako pierwszy baterie bezdotykowe sterowane elektroniczną fotokomórką.

W tym roku, również jako pierwszy producent, rozpoczęła wytwarzanie  armatury przy wykorzystaniu tzw. eko mosiądzu, czyli mosiądzu nie zawierającego ołowiu.

Polub nas na Facebook 

Zobacz jak przyjazna i inteligentna jest nasza aramatura  - You Tube

Szukaj inspiracji wśród setek naszych zdjęć – Pinterest 

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

Źródło: Oras

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Samopoziomujące podkłady podłogowe na bazie spoiwa alpha

Samopoziomujące podkłady podłogowe na bazie spoiwa alpha

Nowoczesną alternatywą dla cementowych podkładów pod posa... » ...więcej
Nowy design i kolorystyka baterii Oras Eterna

Nowy design i kolorystyka baterii Oras Eterna

Firma Oras wprowadziła na Polski rynek nowość - armaturę ... » ...więcej
Armatura łazienkowa przyjazna dzieciom - nauka mycia rąk

Armatura łazienkowa przyjazna dzieciom - nauka mycia rąk

W ocenie lekarzy regularne mycie rąk pomaga zmniejszyć o ... » ...więcej
Ruszył konkurs „Gotuj z Oras”

Ruszył konkurs „Gotuj z Oras”

Jeśli masz pomysł na wiosenną sałatkę nie tylko zaspokois... » ...więcej
Armatura, pompy i urządzenia zabezpieczające

Armatura, pompy i urządzenia zabezpieczające

W celu zabezpieczenia prawidłowej pracy instalacji grzewczej... » ...więcej
Inteligenta armatura do kuchni

Inteligenta armatura do kuchni

Firma Oras wprowadziła do sprzedaży nowy model baterii kuchennej. Stojąca bateria z linii intelig... » ...więcej
Armatura do kuchni i łazienki spod znaku smart

Armatura do kuchni i łazienki spod znaku smart

Najnowsze rozwiązania marki Oras to coś więcej niż tylko ... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery