budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

XIX Konferencja Naukowo – Techniczna w Ciechocinku już w październiku

Informacja prasowa / Data: 2013-08-27

Czy opłaca się oszczędzać na projektowaniu? Na jakie problemy napotkamy przy wyborze rzetelnego, efektywnego i doświadczonego wykonawcy? Jak podwykonawcy mogą zapewnić sobie zapłatę za roboty budowlane? Jakie wątpliwości niesie za sobą ostatnia nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uczestnicy poznają w trakcie XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, która zostanie zorganizowana w dniach 9 – 11 października 2013 roku w Ciechocinku.

Największe ryzyka i błędy w procedurach udzielania, realizacji i rozliczania zamówień na roboty budowlane będą tematem tegorocznej edycji Konferencji Naukowo – Technicznej organizowanej w Ciechocinku. W tym roku, to uznane i cykliczne już wydarzenie, zorganizowane będzie po raz XIX.

       Konferencja odbędzie się w dniach 9 – 11 października 2013.

Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny planowanej dyskusji, nieprzypadkowo dobierając tematykę oraz prelegentów. Uczestnicy tegorocznej konferencji omówią zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi na roboty budowlane i procedurami realizacji procesu inwestycyjno – budowlanego, stanowiącego ważną część działu budownictwa gospodarki narodowej.

Wśród tematów z tego obszaru poruszone zostaną kwestie wyboru rzetelnego wykonawcy oraz podwykonawstwa w zamówieniach publicznych i gwarancji zapłaty za roboty budowlane.

W polu zainteresowań tegorocznych referentów znajdzie się również Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówień (SIWZ) i wynikające z jej treści uchybienia.

Podobnie - ryzyka wynikające z ostatniej nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych i zagrożenia związane z modernizacją infrastruktury kolejowej realizowanej wg modelu DBO – Design-Build-Operate.

Ponadto prelegenci nakreślą opis sposobu obliczenia ceny i zmierzą się z problemem oszczędzania na projektowaniu, zestawiając koszty budowy i wydatki na działania projektowe.

Głównym inicjatorem XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, nad którą patronat honorowy objęła Komisja Infrastruktury Sejmu RP, jest warszawski Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA.

Wysoki poziom organizacyjny konferencji oraz zajmująca tematyka debat przyciągają corocznie blisko 100 przedstawicieli inwestorów, wykonawców, biur projektowych i kosztorysowych, instytucji finansujących oraz urzędów decydujących o realizacji zamówień na roboty budowlane. Gwarantują również ożywioną i wyczerpującą dyskusję, która pozwala uczestnikom odnieść podejmowane treści do zastosowań w praktyce gospodarczej.

„Do końca lipca swój udział zgłosiło już ponad pięćdziesięciu uczestników” – mówi dr inż. Janusz Traczyk, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji z OWEOB PROMOCJA, będącego inicjatorem tego wydarzenia

– „W chwili obecnej dysponujemy jednak jeszcze wolnymi miejscami, stąd zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką”.

Uczestnicy konferencji zostaną ugoszczeni w Hotelu AUSTERIA – Conference & SPA w Ciechocinku przy ulicy Bema 32.

Opłatę konferencyjną w wysokości 950 zł netto należy wnieść do 1 października br. Koszt zapewnia udział w sesjach konferencyjnych, dostęp do materiałów konferencyjnych oraz wyżywienie.

W przypadku wyczerpania pokoi w hotelu Austeria uczestnicy konferencji zostaną zakwaterowani w Rezydencji Green Park.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Promocja 10 + 1 już trwa

Promocja 10 + 1 już trwa

Przyszło lato, a wraz z nim letnie promocje! Już dziś kup 10 regulatorów temperatury marki AURATO... » ...więcej
Już po targach w Jaworznie!!!

Już po targach w Jaworznie!!!

W dniach 22-23.03.2014 odbyły się w Jaworznie Targi „Twój Dom , Twoje Otoczenie”.&nbs... » ...więcej
Color House we Wrocławiu już otwarty!

Color House we Wrocławiu już otwarty!

Ogólnopolska sieć salonów sprzedaży i doradztwa Color Hou... » ...więcej
Klimatyzator - już czas o nim pomyśleć

Klimatyzator - już czas o nim pomyśleć

Choć dopiero od kilku dni za oknem mamy więcej słońca i w... » ...więcej
Jeszcze odkurzacz czy już robot?

Jeszcze odkurzacz czy już robot?

Nawigacja za pomocą wiązki podczerwieni, automatyczny dob... » ...więcej
Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza...już za nami!!!

Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza...już za nami!!!

W dniach 06-07.10.2012r. na terenie Centrum Edukacyjno-Re... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery