budownictwo
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Ogrzewanie Klimatyzacja Ogrody Kuchnia
Strona główna Poradnik Poradnik - Ogrzewanie Poradnik - Klimatyzacja Poradnik - Ogrody Poradnik - Kuchnia Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Nowe rynny Galeco - estetyczne i wytrzymałe

Informacja prasowa / Data: 2011-08-19

Lider rynku systemów rynnowych – polska firma Galeco – każdego dnia ulepsza swoje produkty oraz poszukuje innowacyjnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej. Efektem tych poszukiwań jest wprowadzenie zupełnie nowego systemu rynnowego Galeco LUXOCYNK. Nowatorskie rynny powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemu Galeco STAL, ponadto zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą ochronną. Nowe rynny firmy Galeco są zatem nie tylko odporne i wytrzymałe, ale zapewniają także stylową estetykę na długie lata.

Galeco - sprawdzone rozwiązanie w nowej o(d)słonie

Innowacyjny system odprowadzania wody deszczowej Galeco LUXOCYNK powstał w oparciu o najbardziej sprawdzone rozwiązanie w tej dziedzinie, czyli system Galeco STAL.

Co więcej, został on wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej, powleczonej solidną i zwartą powłoką organiczną. Dzięki tym warstwom ochronnym materiał jest zabezpieczony przed korozją, a sam cynk uchroni go przed patynowaniem pod wpływem warunków atmosferycznych, zapewniając tym samym trwałość i estetykę systemu przez wiele lat.

Innowacyjne rozwiązanie Galeco LUXOCYNK jest produkowane w rozmiarze 135/100, a jego kształtki i elementy długie są analogiczne do systemu Galeco STAL.

Konstrukcja rynny

Fot. Galeco

Wśród zalet nowych rynien nie sposób pominąć opatentowanego kształtu rynny zabezpieczającego przed przelewaniem się wody, nawet podczas obfitych opadów. Dodatkowo, profil rynny Galeco LUXOCYNK jest głębszy od standardowych, dostępnych na rynku, co gwarantuje wyższą wydajność w odprowadzaniu wody.

Estetyka wykonania

Stylowy, srebrny kolor systemu Galeco LUXOCYNK urzeka wyraźną, pełną głębi barwą.

Jest on pozbawiony tzw. „kwiatków” charakterystycznych dla blach ocynkowanych, dlatego stanowi niezwykle eleganckie wykończenie budynku.

Biorąc pod uwagę relację ceny do jakości wybór orynnowania Galeco LUXOCYNK to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na rynku.

Montaż rynien

Warto podkreślić także niezwykle prosty montaż systemu – najpierw montowany jest hak, a dopiero potem, po założeniu fartuchów nadrynnowych, nakładane są rynny.

Podczas budowy instalacji odprowadzającej wodę ważną rolę odgrywa opatentowany przez firmę Galeco narożnik uniwersalny. Pozwala on maksymalnie skrócić czas i koszt montażu systemu rynnowego.

Co więcej, producent pomyślał także o zabezpieczeniu swoich produktów podczas transportu, dlatego też wszystkie elementy pokryte są folią chroniącą przed zadrapaniami i zarysowaniami.

System Galeco LUXOCYNK – estetyczne rozwiązanie na deszcz

Produkty sygnowane marką Galeco już od 15 lat trwale służą użytkownikom.

Gwarantem tych deklaracji jest fakt, że firma Galeco ciągle pracuje nad nowymi rozwiązaniami oraz nieustannie monitoruje jakość swoich produktów tak, aby zapewniać zadowolenie inwestorom.

W obecnym, piętnastym już w historii firmy Galeco sezonie budowlanym, z myślą o inwestorach Polski producent rynien przygotował kilka nowych rozwiązań.

Jednym z nich jest system LUXOCYNK, który pozwala nie tylko efektywnie odprowadzać wodę deszczową, ale także zapewni wysoką estetykę każdego budynku przy relatywnie niskiej cenie.

Rynna Galeco LUXOCYNK 135/100 3 mb, cena 36,30 zł netto.

Więcej na www.galeco.pl

Galeco sp. z o.o. to polski producent systemów rynnowych ze STALI POWLEKANEJ oraz PVC. Działa w ramach polskiej grupy biznesowej Galeco Rainwater Technology. Projektuje, produkuje i dystrybuuje systemy odprowadzania wody deszczowej od 1996, sukcesywnie zdobywając zaufanie klientów na kolejnych europejskich rynkach. W Polsce jest jednym z czołowych producentów, co potwierdza się ciągłą dynamiką sprzedaży, pozyskiwaniem nowych odbiorców oraz cyklicznie badaną i potwierdzaną satysfakcją dotychczasowych klientów. Pionierskie rozwiązania, jak choćby opatentowany kształt rynny, z wywinięciem do wewnątrz, czynią z firmy Galeco lidera innowacyjności. Charakterystyczny kształt rynny stanowi jednocześnie element logo firmy – uśmiechu zgodnego z obowiązującą w firmie maksymą: uśmiech na deszcz. Z uśmiechem dąży do sukcesów rynkowych, w czym aktywnie uczestniczy szeroko rozumiana promocja.

Źródło: www.gutpr.pl

Artykuły sponsorowane
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Pokrycia dachowe i rynny ze Szwecji

Pokrycia dachowe i rynny ze Szwecji

W maju 2011r. firma Plannja – producent nowoczesnyc... » ...więcej
Zupełnie nowe regulatory przewodowe

Zupełnie nowe regulatory przewodowe

Rodzina regulatorów temperatury marki AURATON powiększa s... » ...więcej
Nowe przepisy o materiałach budowlanych

Nowe przepisy o materiałach budowlanych

Znakowanie energetyczne unijną etykietą jak dotychczas st... » ...więcej
Nowy sezon grzewczy, nowe regulatory temperatury

Nowy sezon grzewczy, nowe regulatory temperatury

Na dobry początek sezonu grzewczego 2012-2013 w ofercie r... » ...więcej
Nowe płyty modułowe do kuchni

Nowe płyty modułowe do kuchni

Przy odrobinie wyobraźni i z pomocą odpowiednich urządzeń Twoja kuchnia może stać się mistrzowsko... » ...więcej
Nowe oblicze starej wykładziny

Nowe oblicze starej wykładziny

Podłoga – bez względu na rodzaj jej wykończenia – to wizytówka każdego wnętrza. Jedna... » ...więcej
Nowe kolekcje mebli łazienkowych Aquaform

Nowe kolekcje mebli łazienkowych Aquaform

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowad... » ...więcej
Nowe kolory dachówki ceramicznej Creaton

Nowe kolory dachówki ceramicznej Creaton

Współczesna architektura udowadnia, że o wyjątkowej urodz... » ...więcej
Strona główna - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery